Auto Krāsošana - Pūlešana - Buktes Likvidēšana | Mathax Detailing
Pierakstīties pie meistara

Mathax Detailing Center – Jūsu automašīnas uzlabošana, atjaunošana un aizsardzība.

Cik patīkami ir braukt ar jaunu auto: glāstīt iedzirkstušos debess atspulgus svaigi pūlētajos spārnos, lūkoties tālajā ceļā caur nevainojami dzidriem logiem, izjust patiesi ideālu virsmu gludumu un ieelpot jaunā salona smaržu…

 

Tiekoties pēc šo sajūtu pagarināšanas, Jūs izvēlaties labākos līdzekļus automašīnas kopšanai un sākumā izmantojat tikai un vienīgi bezkontakta mazgāšanu. Bet, diemžēl, nevar pilnībā novākt putekļus un mazās šķembas no ceļiem, kā arī ir neiespējami pārvaldīt laikapstākļus vai citu autovadītāju rīcību. Tādēļ, agri vai vēlu, automašīnai parādās skrāpējumi un nobrāzumi, bet nelaimīgu apstākļu sagadīšanas rezultātā – iespiedumi virsbuvē un plaisas vējstiklā.

Izklausās sarūgtinoši, bet, lūdzu, nesteidzaties raizēties. Ar to sliktas ziņas beidzas un sākas labās! Un tās ir veselas trīs:

  1. Jūms ir iespēja izjust jaunās automašīnas šarmu gadu gadā tik ilgi, cik vien Jūs to vēlēsieties.
  2. Lai sevi tā lutināt, nav nepieciešams pirkt jaunu mašīnu ik pēc 12 mēnešiem – viss ir daudz vienkāršāk.
  3. Jūs jau esat atradis labāko veidu kā un kur atjaunot savu automašīnu un varat sākt to darīt jau tagad. Vienkārši piezvaniet mums.

Mathax autoservisā Jūs varat:

  • atjaunot automašīnu, novēršot iespiedumus virsbuvē un plaisas vējstiklā;
  • uzlabot automašīnu, izvēloties abrazīvo virsbūves pūlēšanu, kas atgriezīs agrāko spožumu un gludumu, novērsīs nobrāzumus, virsmas sasprēgājums, miglainību, kā arī citas nepatīkamas laika pēdas;
  • aizsargāt automašīnu no ārējas vides ietekmes, izveidojot drošu barjeru ar speciālo nanopārklājumu virsbuvei un stikliem. To veikt ir lietderīgi ne tikai jaunām mašīnām, bet arī vecākiem automobīļiem, kas ir izgājuši atjaunošanas procesu: jauninājuma effekts saglabāsies daudz ilgāk.

Jūsu ērtumam mēs strādājam katru dienu un atrodamies Kleistu ielā 27, Rīgā, Latvijā.

Dāvājiet sev jaunās automašīnas vadīšanas baudu.

Pierakstīties pie meistara
Jaunumi un notikumi