Jūsu drošība
Ceļi un komforts
mūsu rokās!
Kompānija «Mathax» sniedz plašu pakalpojumu klāstu, lai remontu un atjaunot savu auto, ko vislabāk sertificēti speciālisti sniedz.

Auto Mathax ieņem līderpozīcijas Rīgas automobiļu tirgū. Tas ir uzņēmums, kas piedāvā pilnu integrētu apkopes pakalpojumus. Mēs padarīt mūsu pūles, lai nodrošinātu pirmās klases kvalitāti, pildot visu remontdarbu veidiem. Daudzi auto īpašnieki ir uzticējis mums Mathax savu autoserviss.

Īpašs lepnums mūsu uzņēmums ir plašs, ko vislabāk sertificēti speciālisti sniegtajiem pakalpojumiem.

Veicam Jums visu darbu veidus, lai atjaunotu ķermeni pēc negadījuma, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas, noņemot iespiedumi bez krāsošanas. Upgrade savu automašīnu pēc ilgstošas lietošanas, aizsargāt un atgriezt ķermeņa bijušo slavu. Un, protams, domājot par savu drošību, rūpēties par jūsu brilles: noņemt esošās plaisas un mikroshēmas, kā arī pulēšanas darbs atgriezīsies rūpnīcas kvalitātes optiku.

Visas remonts, mēs sniedz galvojumu saskaņā ar vajadzībām un mūsu klientu vēlmes.

Mēs cenšamies veidot ilgtermiņa attiecības ar klientiem, piedāvājot augstas kvalitātes pakalpojumus un piedāvāt efektīvākos risinājumus, lai jūs un jūsu auto. Mēs vienmēr esam priecīgi atbildēt uz jautājumiem, runāt par visām niansēm un padarīt remonta procesu, lai jūs, kā ātri un ērti.

Par augstas kvalitātes materiāliem, lai remonts, restaurācija lietošana un pulēšanas darbu ļauj iegūt vēlamo rezultātu ar minimālu laika un izmaksu!

Mēs varam rīkoties ar jebkuru problēmu, kas skar jūsu auto, un remontēt ne tikai ātri, bet arī uzticams, ar kvalitātes nodrošināšanas! Cik drīz vien iespējams mūsu darbinieki novērtēs sarežģītību nepieciešamo remontu un, atkarībā no smaguma kaitējuma piedāvās visus iespējamos risinājumus.

Mēs strādājam, lai jūs ikdienā uz šādu adresi: Kleistu iela 27, Rīga, Latvija.

Jūsu drošība un komforts uz ceļa mūsu rokās!