Everglass – augstākās kvalitātes nano-keramika automašīnām

Automobiļu kosmētika Everglass – viena no labākajām pasaulē, kas praksē ir pierādīts ar simtiem deteilingu centru un tūkstošiem automašīnu īpašnieku. EverGlass nano-keramika rada perfektu glancētu pārklājumu uz automašīnas virsmas, kas ne tikai piedod krāsai sulīgumu un spoguļu spīdumu, bet arī pasargā to no nelieliem bojājumiem.

Šodien, Everglass produktu līnijā, populārākais un pieprasītākais ir Platinum Pro Coat un Top Coat pārklājumu komplekts, ko piemēro tikai pāros. Turklāt ir tādi rīki kā Everglass: Diamant (pamatojoties uz nanodimantiem), Sic (pamatojoties uz silīcija karbīdu), Mono Coat, Matte Coat (matētajiem automobiļiem), Gold и TopCoat Gold (ar zelta daļiņām), Premium Coat, Sample Coat. Kā arī speciāli līdzekļi vinila plēves kopšanai, diski, ādas un tekstila elementu kopšanai, līdzekļi virsmas sagatavošanai un svaiguma radīšanai salonā.

Īsi par Everglass darba principu

Kvarca un silīcija nanodaļiņas, kas ir daļa no Everglass pārklājuma, rada cietu un izturīgu virsmas slāni: iedarbojoties uz molekulāro līmeni un aizpildot mikroplaisas lakas pārklājumā, tie nostiprina pašu laku, palielina tās cietību, novērš netīrumu iekļūšanu plaisās, tādējādi novēršot krāsas bojāšanos, un arī nodrošina virsmai stilīgu karameles spīdumu.

Kāda ir Everglass aizsargpārklājuma unikalitāte?

Aizsargājošo nanopārklājumu līnijā Everglass produkti ir augstākās kvalitātes risinājums. Šī ir jaunākās paaudzes nanokeramika, kas pieder pie augstākā cenu segmenta, taču nodrošina arī nepieredzētu aizsardzību: no piesārņojuma un bojājumiem, no saules un nokrišņiem, no ķimikālijām un vandāliem, no sliktām automašīnas mazgāšanas vietām.

Everglass ir vairākas ārkārtas priekšrocības, ko citi ražotāji nevar piedāvāt:

  • Augstākais hidrofobums – pārklājums atgrūž šķidrumus, pašattīrās un aizsargā virsmu ne tikai no nokrišņiem, bet arī no ķīmisko vielu iedarbības: sārmi, skābes un organiskās vielas, ieskaitot agresīvus ziemas reaģentus
  • Vislielākā pretestība pret skrāpējumiem, salīdzinot ar citiem līdzekļiem (saskaņā ar testu rezultātiem, ko veica eksperti deteilinga jomā forumā.car-care.ru)
  • Ilgs kalpošanas laiks – līdz pat diviem gadiem ar pienācīgu aprūpi!
  • Spēja izturēt līdz 120 mazgāšanas reizēm (gan bezkontakta, gan rokas), saglabājot tās aizsargājošās īpašības
  • Pielāgošanās ekstrēmajam Krievijas klimatam: Everglass savienojumi spēj izturēt piecdesmit grādu aukstumu un ir izturīgi pret pēkšņām temperatūras izmaiņām.
    Everglass nano-keramika nodrošinās Jūsu automašīnai augstas kvalitātes un stabilu aizsardzību. Šie savienojumi ir lieliska izvēle, īpaši megapolisu iedzīvotājiem, kur ir daudz vairāk faktoru, kas negatīvi ietekmē kuzova virsmu.

Mathax mēs izmantojam Everglass produktus, kas kopā ar meistaru pieredzi sniedz 100% kvalitātes rezultātu. Jūsu automašīna būs drošās rokās!