Kā saprast, ka keramikas uzklāšana veikta pareizi?

Ja Jūs vēlaties aizsargāt automašīnas virsbūvi no ārējiem bojājumiem un laika apstākļiem, dot tai cietību līdz 9H un izturību pret rūsu un koroziju – keramikas pārklājuma pielietošana būs visefektīvākais veids, kā sasniegt šo mērķi. Taču ir svarīgi, lai visos virsmas sagatavošanas posmos un pašas keramikas uzklāšanas laikā tiktu stingri ievērota tehnoloģija. Keramikas uzklāšanas procedūras pārkāpšana rada risku, ka pārklājums nespēs tikt galā ar tās uzdevumiem.
Paskatīsimies, kā keramika būtu pareizi jāuzklāj un kādi rezultāti būtu jāsasniedz.

 

Pareiza darbību secība, pielietojot keramikas uzklāšanu uz automašīnām

 1. Auto virsma ir rūpīgi jāattīra no netīrumiem, kukaiņu atliekām, bituma plankumiem utt. Lai to izdarītu, tiek izmantoti profesionāli tīrīšanas līdzekļi, tiek apstrādāts ne tikai kuzovs, bet arī arkas, atveres, diski utt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pat tad, ja runa ir par pilnīgi jaunu automašīnu „tikko no salona”, virsmas tīrīšana ir nepieciešama!
 2. Auto virsmas attaukošana, izmantojot īpašus līdzekļus, kas nesabojā krāsu.
 3. Abrazīvā pulēšana tiek veikta, lai atbrīvotos no nelieliem krāsas defektiem (skrāpējumiem utt.) Un nodrošinātu keramikas sastāvam labāku saķeri ar auto virsmu. Šis posms nav obligāts, bet, ja tas ir, nano pārklājums būs spēcīgāks un izturīgāks.
 4. Skrāpējumu un dziļu skrāpju remonts. Ja virsbūves virsmai ir defekti, kas nav noņemti, pulējot, ir nepieciešams tos noņemt pirms keramiskā pārklājuma uzklāšanas. Vieglākais un ātrākais veids, kā novērst bojājumus, ir piekrāsot tos, pieskaņojot krāsu.
 5. Keramikas uzklāšana vairākos slāņos. Keramikas sastāvs tiek uzklātsa, izmantojot pulēšanas mašīnu vai mīkstu aplikatoru. LKS molekulu un nanodaļiņu primārais savienojums notiek 10-15 minūšu laikā, tad sastāvs ir rūpīgi (!) jāizpulē. Lai paātrinātu saķeres procesu, automašīnas virsmu silda ar infrasarkano staru lampām vai rūpniecisko fēnu līdz 50-60 ° C temperatūrai.
  Svarīgi: šis cikls notiek pēc katras nano-keramikas slāņa uzklāšanas!
 6. Finiša slāņa nostiprināšana. Šāds pakalpojums ne vienmēr ir iekļauts nanokeramikas cenā, un tas ir atsevišķs punkts, tomēr tas ir nepieciešams keramikas pārklājuma pareizai darbībai. Kā finiša slāni ir labi izmantot šķidro stiklu – tas dod virsbūvei spīdīgu izskatu un uzlabo nano-keramikas īpašības.
 7. Pārklājuma galīgā polimerizācija. Šeit maz jau kas ir atkarīgs no meistara, kas klāja keramiku, tā kā primārā polimerizācija, iegūstot 90% aizsargājošo īpašību, notiek 12 stundas pēc uzklāšanas. Un pēdējai saķerei tas aizņem vēl 7 dienas. Šajā laikā ir nepieciešams izvairīties no kontakta automazgātuvēm un izmantot vāju šampūnu.

 

Kā pamanīt kļūdu un kā no tās izvairīties?

Kā redzat, katrs nanokeramikas uzklāšanas posms ietekmē gala rezultātu.
Ja virsma ir slikti sagatavota, nav pietiekami attaukota vai slikti apstrādāti skrāpējumi – tas viss būs redzams zem keramikas.
Ja nekvalitatīvi uzklāt aizsargslāņa sastāvu, uz lakas pārklājuma var parādīties tumšāka krāsa, un, ja aizsargslānis nav pietiekami pulēts, uz kuzova paliks baltas pēdas.

Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem un gūtu garantētu augstas kvalitātes rezultātu, izmantojiet aizsargājošu keramisko pārklājumu uzklāšanu specializētos deteilēšanas centros.
Un pasūtot, precizējiet šādus punktus:

 • Kā automašīna tiks sagatavota: vai tiks tikai mazgāta vai mazgāta+ pulēta
 • Vai kuzova sagatavošanas laikā tiks veiks skrāpējumu remonts
 • Cik slāņu nano-keramikas tiks uzklāti?
 • Vai pārklājumu sildīs, lai iegūtu drošāku saķeri, un, ja tā, tad kā: ar fēnu vai infrasarkano staru lampu?
 • Kādā sastāvā tiek klāts finiša slānis?

Un, protams, vissvarīgākais jautājums ir nanopārklājuma izvēle: kuru keramiku lieto meistars? Populārākie sastāvi, kas ir pierādījuši savu efektivitāti, ir Everglass, CeramicPro.

Nevēlaties riskēt un izvēlēties kādu no daudzajiem piedāvājumiem? – Mathax Detailinga Centerā Jūsu automašīna nonāks profesionālu meistaru rokās, kuriem ir liela pieredze. Mēs nodarbojamies ar autokeramikas uzklāšanu vairāk nekā piecus gadus, pilnveidojot tehnoloģiju līdz ideālai un mūsu pašu pieredze, pārliecinoties par izmantoto sastāvu kvalitāti. Ar mums ir droši!