Lukturu pulēšana ar Steam Cup Car

Stikls un plastmasa laika gaitā kļūst duļķaini, kā rezultātā priekšējie lukturi zaudē sākotnējo izskatu. Smalka grants un oļi, kas izmesti no ceļa seguma, rada nelielu kaitējumu gan krāsojumam, gan virziena gaismas avotiem. Pat putekļi ar lielu ātrumu var nedaudz saskrāpēt stiklu. Noslaukot netīro virsmu ar mīkstu drāniņu, īpašnieks pats var netīšām radīt bojājumus.

Lukturu pulēšana palīdz atjaunot caurspīdīgumu un spīdumu. Pateicoties tam, automašīna iegūst pievilcīgāku izskatu, tā kļūst kā jauna. Turklāt nopulēti priekšējie lukturi labāk pārraida gaismu, kas nozīmē, ka tiek uzlabota drošība, braucot naktī.

Jauna veida priekšējo lukturu pulēšana

Autoserviss Mathax priekšējo lukturu pulēšanai izmanto tikai profesionālus instrumentus un instrumentus, par kuriem mūsu augsti kvalificētie darbinieki ir pārliecināti.

Standarta pulēšanas pakalpojums ietver tīrīšanu, dažādu graudu un izmēru abrazīvu apstrādi, slīpēšanas ar putuplasta ripuļiem. Šodien stikla un plastmasas izskatu uzlabošanai mēs izmantojam vēl modernākus izstrādājumus. Komplekts Steam Cup Car tiek izmantots priekšējo lukturu tīrīšanai un pulēšanai, kā arī to ķīmiskai atjaunošanai. Viņš tiek galā ar šādām pamatproblēmām kā:

  • dzelte;
  • oksidēšanās;
  • plankumi;
  • skrambas.

Pēc Steam Cup Car uzklāšanas stiklā atgriežas caurspīdīgums, un mazas skrambas tiek viegli novērstas.

Steam Cup Car komplektā ietilpst īpaša iztvaikošanas krūze, kurā jums jāievieto remonta šķīdums pārklājumam. Sildot, šķidrums sāk iztvaikot. Lukturus ar tvaiku apstrādā pēc to tīrīšanas ar slīpējamo papīru. Tas novērš duļķainību, traipus un piešķir tiem perfektu spīdumu.

Līdzīgi mēs atjaunojam priekšējos lukturus ar skrāpējumiem. Lai atjaunotu gludumu un vizuāli novērstu plaisas, tiek nodrošināts īpašs materiāls, kas iederas tajās. Turpmākā pulēšana un apstrāde ar tvaiku ar šķīdumu atjauno sākotnējo izskatu.

Pēc vienas procedūras tiek pilnībā novērsti visi caurspīdīguma veidi un nelieli bojājumi. Sarežģītu problēmu gadījumā procedūra tiek atkārtota.

Steam Cup Car komplektā ietilpst viss nepieciešamais darbam. Mēs esam nodibinājuši ciešas attiecības ar ražotāju, lai mūsu rīcībā vienmēr būtu materiāli darbam neatkarīgi no klientu skaita.