Patstāvīga iespiedumu iztaisnošana: vai ir vērts riskēt?

Agrāk vai vēlāk uz katras automašīnas parādās iespiedumi. Pat visakurātākie autovadītāji nespēj pasargāt kuzovu no nepareizas durvju atvēršanas, neveiksmīgas automašīnas novietošanas, krusas vai ledus. Iespiedumu var rasties pat pēc aktīvas automašīnas stumšanas ar rokām!

Ko darīt, ja kuzovs ir cietis un tagad satrauc tevi ar savu nepilnīgo formu? – Daudzi automašīnu īpašnieki šādās situācijās paši sāk iztaisnot iespiedumus.

Ir daudzi veidi, kā patstāvīgi noņemt nelīdzenumus no kuzova – internetā jūs atradīsit daudz padomu par šo tēmu. Viņi iesaka lietot piesūcekņus ar karstu līmi, sasildīt kuzovu līdz sarkanai krāsai, ar rokām iztaisnot iespiedumu un vilkt ar elektromagnētu …

Vai ir vērts veikt šādu darbu bez prasmēm un attiecīgām zināšanām? – Tikai tad, ja esat gatavs riskēt un vēlāk maksāt vairākas reizes vairāk. Un, ja jums ir nepieciešamie instrumenti, kā arī vismaz minimāla pieredze darbā ar metālu.

Fakts ir tāds, ka kļūdas pašam mēģinot iztaisnot iespiedumus var novest pie sabojātas mašīnas krāsas. Un tad nevar iztikt bez vienkāršām remonta procedūrām – papildus faktiski virsmas izlīdzināšanai jums būs jāpārkrāso visa daļa.

Pārcenšoties ar iespieduma izvilkšanu, jūs varat saskrāpēt virsmu vai atstāt uz tās neizvedamus līmes punktus vai vienkārši sabojāt detaļu. Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem šajā procesā, sākot darbu ar iespiedumu izlīdzināšanu, pārliecinieties, ka:

  • jūs varat skaidri redzēt visus bojājumus un tos var iztaisnot: ne pārāk dziļi, bez asām malām, ar iespēju piekļūt no ārpuses vai no iekšpuses;
  • ar vairākiem gaismas avotiem varat noorganizēt pietiekami spilgtu apstrādājamās zonas apgaismojumu, lai līdz pat sīkākajai detaļai redzētu iespieduma ģeometriju;
  • ja nepieciešams, jūs varat izjaukt automašīnu – noņemt apvalku, demontēt piekļuvi bloķējošos elementus utt.;
  • jums ir piemērots rīks, un ideālā gadījumā – vairāku rīku un vairāku paņēmienu izvēle, jo nekad nevar būt 100% pārliecināts, kura metode darbosies;
  • jūsu automašīna nav pārāk veca, jo transportlīdzekļiem, kas vecāki par 15 gadiem, nav ieteicams veikt šādus virsbūves remontus.

Un pat ja jums ir viss iepriekš minētais, pirms sākat iztaisnot iespiedumus automašīnai, pamācieties ar nevajadzīgiem, veciem virsbūves elementiem, iemācieties sajust metalu.

Protams, diezgan loģiska ir vēlme ietaupīt laiku un naudu braucienā uz automašīnu remontdarbnīcu. Un jāatzīst – dažiem autobraucējiem patiešām izdodas pašiem atbrīvoties no iespiedumiem uz kuzova. Bet, ja neesat gatavs riskēt, ja ar savu pieredzi nepietiek, ja bojājumi ir sarežģīti un automašīna vairs nav jauna, labāk uzticēties speciālistiem. Mūsdienu PDR tehnoloģijas (iespiedumu iztaisnošana bez krāsošanas) var radīt brīnumus pieredzējušu cilvēku rokās!

Mathax Detailing Center meistari izvēlēsies vislabāko noņemšanas metodi, kas atbilst jūsu automašīnas parametriem un iespieduma veidam. Mums ir plašs instrumentu un aprīkojuma klāsts, mums ir piemērota platforma un spēja izjaukt automašīnas daļu, lai piekļūtu bojātajam elementam. Un pats galvenais – mēs noteikti varam noņemt iespiedumu, nesabojājot automašīnas krāsojumu, nesabojājot kuzova integritāti un kopumā atbrīvojot jūs no riskiem. Tātad, cik maksā Jūsu miers?