ANTI-LIETUS

Jūsu braukšanas jaunais stils sliktos laikapstākļos
Cenas sākot no 35 eur

Antilietus ir īpašs bezkrāsains nano pārklājums stikliem, kas rada acīm neredzamu silikona plēvi, kas atgrūž ūdeni. Tas vairākkārtīgi uzlabo ceļa pārredzamību lietus vai sniega laikā, paaugstinot kustības drošību.

Uzlabo ceļa pārredzamību
lietus vai sniega laikā.

KĀPĒC IR NEPIECIEŠAMS VĒJSTIKLA AIZSARGPĀRKLĀJUMS?

Anti-lietus pārklājums piešķir automobiļa vējstiklam sekojošas īpašības: 

  • Apstrādātās virsmas ir noturīgas pret sniegu, lietu un netīrumiem;
  • Tiek atvieglota stiklu attīrīšana no ledus un kukaiņu paliekām;
  • Samazainās saules žilbināšana;
  • Tiek atvieglots logu tīrītāju darbs (pie ātruma, kas ir lielāks par 60 km/h, tos praktiski var neizmantot).
Pirms nano pārklājuma
stiklus rūpīgi notīra,
ideālā gadījumā – pulē.
Pēc tam stiklu attauko.

KĀ TIEK UZKLĀTS ANTI-LIETUS?

Aizsargpārklājumu var izmantot ne tikai vējstikla apstrādāšanai, bet gan arī sānu un aizmugurējiem stikliem, atpakaļskata spoguļiem un automobiļa lukturiem. Pirms nano pārklājuma stiklus rūpīgi notīra, ideālā gadījumā – pulē. Ja ir plaisas vai nošķēlumi, tiek veikts vējstikla iepriekšējs remonts. Pēc tam stiklu attauko.

Vējstikla aizsargpārklājumu uzklāj ar īpašām švammēm, kas vienmērīgi izlīdzina sastāvu uz stikla virsmas. Pēc dažām minūtēm uz stikla izveidojas aizsargslānis, kuru izpulē. Ja nepieciešams, tiek veikta atkārtota stikla mazgāšana.

Nano līdzekļa īpašais sastāvs rada plānu silikona plēvīti uz stikla virsmas, pa kuru lietus lāses notek, neatstājot pēdas.

Ūdeni atgrūdošais līdzeklis
nav pamanāms uz stikla un
nenoskalojas mazgāšanas laikā.
Efekts ilgst līdz pat 1 gadam.

ANTI-LIETUS NO MATHAX

Mūsu kompānija piedāvā pilnu pakalpojumu kompleksu, kurā ietilpst stiklu remonts, pulēšana un nano apstrāde. Mēs izmantojam kvalitatīvu ūdeni adgrūdošu sastāvu, kas nav redzams uz stikla un nenoskalojas mazgāšanas laikā ar ūdeni vai ar stiklu mazgāšanas līdzekļiem. Garantējam ilgstošu efektu pēc apstrādes, kas saglabājas līdz pat 1 gadam. 

Savukārt, lai pasargātu auto virsbūvi, mūsu autoserviss piedāvā veikt abrazīvo pulēšanu, kam seko nano keramikas vai šķidrā stikla pārklājums.