AUTO
LUKTURU PULĒŠANA

Runa ir ne tikai par estētiku, bet arī par drošību
Cena sākot no 30 eur

Auto lukturu pulēšana atrisina uzreiz vairākas problēmas. Pirmkārt, kad lukturi ir caurspīdigi un mirdzoši, Jūsu automobilis izskatās jaunāks un prezentablāks. Otrkārt, rūpīgi nopulēti lukturi spīd spilgtāk, tātad Jūsu drošība uz ceļa nakts laikā palielinās. 

Lukturi
paliek duļķaini
un zaudē savas optiskās īpašības,
savukārt nelielās plaisas un
nosķēlumi piesārņojas.

KAD IR NEPIECIEŠAMS LUKTURU NOŠĶĒLUMU REMONTS?

Plastikāta auto lukturu elementi nepārtraukti tiek pakļauti dažādai mehāniskai iedarbībai. Pretim lidojošo putekļu un smalku akmeņu dēļ, kā arī neprofesionālas auto mazgāšanas rezultātā lukturi paliek duļķaini un zaudē savas optiskās īpašības, savukārt nelielās plaisas un nošķēlumi piesārņojas. Rezultātā redzamība uz ceļa nakts laikā pasliktinās, kas tiešā veidā apdraud kustības drošību. 

Jāatzīmē, ka šie paši faktori ietekmē arī automobiļa vējstiklu, tādēļ arī tam periodiski ir jāveic nošķēlumu remonts. Lai pasargātu stiklus un automobiļa virsbūvi no turpmākajiem bojājumiem, lietojiet aizsargpārklājumusšķidro stiklu un “anti-lietus”. 

Auto luktura virsma tiek attīrīta,
attaukota un nosusināta.

KĀ TIEK VEIKTS AUTO LUKTURU NOŠĶĒLUMU REMONTS?

Process ir diezgan līdzīgs virsbūves pulēšanai: auto luktura virsma tiek attīrīta, attaukota un nosusināta. Apkārt esošās detaļas pēc iespējas tiek demontētas vai aizlīmētas ar līmlentu. Tad lukturi apstrādā ar dažāda raupjuma abrazīvajām pastām sākot ar visraupjāko abrazīvu, kas novērš duļķainību, beidzot ar vissmalkāko, kas atjauno caurredzamību. Pēc katra abrazīva uzklāšanas lukturis tiek pulēts ar slīpripu, pastas paliekas kopā ar netīrumiem tiek noskalotas. Lukturu gala pulēšanu veic ar porolona ripu.

Mēs atgriezīsim Jūsu
automobiļa lukturiem spligtumu,
bet Jums – pārredzamību uz ceļa jebkurā diennakts laikā.

AUTO LUKTURU PULĒŠANA AR MATHAX

Mathax autoservisa speciālisti veic profesionālu auto lukturu pulēšanu, izmantojot mūsdienu kvalitatīvās iekārtas un pārbaudītus pulēšanas līdzekļus. Mēs nodrošinām praktiski pilnīgu optikas rūpniecības parametru atjaunošanu un piedāvājam 1 gada garntiju darbu rezultātiem. 

Mēs atgriezīsim Jūsu automobiļa lukturiem spligtumu, bet Jums – pārredzamību uz ceļa jebkurā diennakts laikā.