Automašīnas
virsbūves krāsošana

sākot no 70 eiro
par detaļu

Automašīnas krāsošana Mathax – kvalitatīvs risinājums automašīnas virsbūves defektu noslēpšanai, automašīnas virsbūves krāsas atsvaidzināšana, vai uzdāviniet savam auto jaunu izskatu. Neatkarīgi no tā vai Jums ir vajadzīga pilna mašīnas krāsošana vai tikai atsevišķu detaļu krāsošana – pie mums Jūs saņemsiet profesionālu apkalpošanu un kvalitatīvi veiktus krāsošanas darbus.

Krāsu individuāla izvēle
un krāsu sajaukšana
uz vietas!

Kā notiek automašīnas krāsošana

Automašīnas krāsošana – šis ir pakalpojums pēc kura agrāk vai vēlāk nākas griezties gandrīz katram automašīnas īpašniekam. No piespiedu „remonta” krāsošanas līdz estētiskai – ar mērķi atjaunināt automašīnas ārējo izskatu vai sniegt automašīnai oriģinālu dizainu. Dažreiz pat vienkārša automašīnas bampera krāsošana spēj sniegt jaunu izskatu Jūsu automašīnai!

Vairums gadījumu, pakalpojums „automašīnas krāsošana” attiecās uz atsevišķu detaļu apstrādi, jaunu vai atjaunojamu pēc bojājumiem, retāk – visas automašīnas virsbūves krāsošana. Krāsošanas darbu ilgums, krāsas tips un cena, tiek aprunāti individuāli izvērtējot katru gadījumu.

Pievērsiet uzmanību: dažus virsbūves bojājumus ir iespējams novērst arī bez krāsošanas darbiem izmantojot speciālu tehnoloģiju – buktu izvilkšana bez krāsošanas.

Standarta darbību kārtība pie automašīnas krāsošanas ir šādas:

 • bojātās virsmas apstrāde mehāniski vai manuāli;
 • špaktelēšanas darbi bojājumu izlīdzināšanai;
 • grunts uzklāšana, kas piemērota dotās virsmas tipam;
 • krāsotās virsmas mazgāšana un žāvēšana;
 • piemērotās krāsas piemeklēšana un uzklāšanas metode;
 • krāsošana vairākās kārtās;
 • pārklāšana ar laku;
 • krāsotās virsmas pulēšana;
 • papildus aizsarglīdzekļu uzklāšana.
Krāsošana tiek veikta
krāsošanas kamerā

Automašīnas detaļu krāsošana: lokālās krāsošanas nianses

Ja Jūsu automašīnai ir bijuši nodarīti bojājumi un ticis veikts kuzova remonts, vai ir bijusi mainīta noteikta kuzova daļa – nav vajadzības pārkrāsot visu mašīnu, pietiekami ir veikt lokālo krāsošanu. Bet tajā pašā laikā ir svarīgi zināt visas nianses tāda veida krāsošanas darbiem, lai rezultātā neiegūtu nevienmērīgu virsmu.

Kāda detaļa tiek krāsota – oriģināla (licenzēta) vai neoriģināla

Oriģinālās detaļas, kā noteikums, pārdodas jau apstrādātas ar antikorozijas līdzekli un nogruntētas – atliek tikai nomatēt, uznest vairākas krāsas kārtas un nolakot. Tajā pašā laikā Ķīnas ražojuma detaļas bieži vajag  piekoriģēt, pēc tam – špaktelēšana, gruntēšana, matēšana. Un tikai pēc tam tiek īstenota automašīnas spārna, kapota vai jebkuras citas virsbūves detaļas krāsošana. Tas ir ilgāks un dārgāks process.

Bojātā vieta un virsmas krāsa

Kad bojājumi atrodas, piemēram, durvju centrā vai uz jumta – to iespējams aizkrāsot punktētos punktos, nepārkrāsojot visu detaļu. Taču ir risks, ka uz tumšām virsmām ar laiku kļūs redzams pārejas vieta no jaunās lakas uz veco laku. Ja Jūs nevēlaties, lai pa vidu jumtam pēc pāris mēnešiem, pēc automašīnas krāsošanas parādītos gaišs, pleķis notīrītās lakas vietā – labāk uzreiz pārkrāsot visu detaļu. Uz gaišas krāsas automašīnas lokālā krāsošana ir mazāk redzama.

Krāsas tips

Pastāv dažas nianses krāsojot automašīnas detaļas perlamutra vai metālikas krāsā. Piemeklēt toni ar 100% atbilstību šajos gadījumos nav iespējams, tādēļ, lai nebūtu redzama krāsas pāreja, mūsu speciālisti var rekomendēt veikt krāsas izsmidzināšanu uz blakus detaļām.

 

Gribat saņemt garantētu rezultātu
bez pārsteigumiem un negaidītiem momentiem –
veiciet automašīnas krāsošanu Mathax!

Automašīnas krāsošanu Mathax: īpašības un priekšrocības

Uzticot savu automašīnas krāsošanu mūsu speciālistiem, Jūs vinnējat uzreiz trīs virzienos:

 • Termiņi: Mēs strādājam ātri, bet tas neietekmē darbu kvalitāti. Stingri ieturam tehnoloģiskos pārtraukumus starp krāsu kārtām, panākam pilnīgu izžūšanu un drošu katras krāsas kārtas noturību. Pie tam Jums nevajadzēs gaidīt nevienu lieku stundu!
 • Kvalitāte: mūsu krāsa ir vienmērīga, akurāta un ilgnoturīga. Visi darbi tiek veikti krāsošanas kamerā, lai izslēgtu jebkādus ārējās ietekmes faktorus. Mēs esam pārliecināti, ka krāsa nenolups un nesaplaisās arī pēc desmit mazgāšanas reizēm, tāpēc droši dodam garantiju savam darbam.
 • Sarežģītība: mēs veicam ne tikai buktu izlīdzināšanu vai izvilkšanu, pulēšanu un automašīnu krāsošanu, bet arī automašīnas virsbūves pārklāšanu ar aizsarglīdzekļiem – nanokeramika un šķidrais stikls. Tā arī ir iespējams veikt krāsošanu ar šķidro gumiju – Plasti Dip.