BUKTES LIKVIDĒŠANA
BEZ KRĀSOŠANAS

Mūsdienu pieeja auto remontam
Cena no 30 eur

Buktes likvidēšana bez krāsošanas – tehnoloģija, kas ļauj ātri un efektīvi atbrīvoties no nelieliem virsbūves bojājumiem.

Virsbūves buktes agri vai vēlu rodas katram auto – saskarsmē ar pretim lidojošiem priekšmetiem, neuzmanīgas parkošanās rezultātā vai huligānisku darbību dēļ. Dažreiz pat spācīga krusa var atstāt nepatīkamas pēdas uz virsbūves.

Ne visi zina, ka 90% gadījumu buktes var likvidēt pēc PDR tehnoloģias (Paintless Dent Repair). Ja bojājumi ir ļoti nopietni un ir notikusi metāla izstiepšanās vai ir bojāts lakas krāsas slānis – nāksies ķerties klāt pie metālapstrādes darbiem. Taču vairākums gadījumos buktes remonts var izrādīties daudz ātrāks un vienkāršāks.

Ne visi zina, ka
90% gadījumu buktes var likvidēt
pēc PDR tehnoloģijas
(Paintless Dent Repair).

KĀDAS IR PDR BUKTES LIKVIDĒŠANAS PRIEKŠROCĪBAS?

  • Tiek izpildīts ātri (vienas dienas laikā);
  • Zemākas izmaksas (līdz 60% ekonomiskāk par standarta virsbūves krāsošanas darbiem);
  • Minimāla iejaukšanās (nav nepieciešama elementu demontāža, tiek saglabāta oriģinālā krāsa, auto netiek uzskatīts par bojātu);
  • Plašas iespējas (bukšu remonts uz jebkuras virsbūves daļas, iespējams tikt galā ar apjomīgiem un sarežģītiem bojājumiem).
Netiek veikti metālapstrādes un
krāsošanas darbi, virsbūves
viendabīgums netiek ietekmēts, tiek
veikta maiga izlīdzināšana.

KĀ TIEK VEIKTA BUKTES LIKVIDĒŠANA BEZ KRĀSOŠANAS?

Bojājumi tiek likvidēti ar ietekmi no ārpuses vai no iekšpuses, neveicot metālapstrādes un krāsošanas darbus, virsbūves viendabīgums netiek ietekmēts, tiek veikta maiga izlīdzināšana.

Buktes izlīdzināšanu no iekšpuses izpilda ar speciālām svirām, kuras ievada caur tehnoloģiskajiem atvērumiem ar spiedienu uz iekšējās metāla virsmas tiek koriģēta buktes ģeometrija līdz tās rūpnīcas stāvoklim.

No ārpuses buktes izstiepj ar dažāda veida minilifteriem un indukcijas iekārtām. Pēc nepieciešamības buktes tiek apstrādātas ar ierīci ar teflona vai silikona uzgali.

Lai pēc remonta jūsu automobilis izskātītos kā jauns, iesakām veikt detalizētu pulēšanu, kā arī uzklāt auto aizsargpārklājumu.

Mēs izārstēsim jūsu automobili
“bez ķirurģiskās iejaukšanās”
atjaunojot virsbūves formas, estētisko
pievilcīgumu un ilgtspēju!

BUKTES REMONTS AUTOSERVISĀ MATHAX

Mūsu speciālisti veiks bezmaksas bojājumu diagnostiku, piemeklēs optimālo remonta veidu un likvidēs pat vissarežģītākās buktes 1 dienas laikā. Mēs izmantojam labāko amerikāņu un vācu aprīkojumu un mūsdienu materiālus.

Mēs izārstēsim jūsu automobili “bez ķirurģiskās iejaukšanās” atjaunojot virsbūves formas, estētisko pievilcīgumu un ilgtspēju.