Krāsošana
ar Raptoru

Super aizsardzība smagos ekspluatācijas apstākļos
Cena no 1400 eur

Vai Jūsu automašīna ir skarba, brutāla un bezceļa? Makšķerēšana, medības, braucieni pa neizbraucamām vietām … Vai varbūt Jūs veicat kravu pārvadājumus un izmantojat savu auto kā darba zirgu? – Tā kā tas intensīvi tiek izmantots, automašīnas virsbūve saglabā sev ceļojuma pēdas — skrāpējumus, plaisas un galu galā rūsu.

Mūsdienu automobiļu krāsa ne vienmēr var nodrošināt uzticamu kuzova aizsardzību ekspluatējot to skarbā vidē. Šādās situācijās vislabākais variants ir krāsošana ar raptoru.

Poliuretāna pārklājums
izstrādāts kuzova aizsardzībai!

Pārklājums «Raptor»: kas tas ir un kāpēc?

Raptors ir īpašs poliuretāna pārklājums, kas paredzēts, lai aizsargātu kravas automašīnas un apvidus auto. Īpaši izturīgs un īpaši noturīgs, to var viegli uzklāt uz automašīnas virsmas, pasargājot to no pelējuma un rūsas, korozijas un temperatūras svārstībām.

Reptors ir poliuretāna pārklājums, vai, drīzāk, tas ir poliurea elastomērs. Neiedziļinoties ķīmiskajās formulās, mēs tikai sakām, ka šis savienojums ļauj iegūt bezšuvju elastīgu izolācijas pārklājumu uz jebkuras konfigurācijas virsmām.

Aizsargā no pelējuma, rūsas,
korozijas un temperatūras svārstībām!

Krāsošana ar Raptor: plusi un mīnusi

Kāpēc starp automobiļu īpašniekiemir tik pieprasīta automobiļa krāsošana ar raptoru? Bieži vien ar šo savienojumu uzreiz pārklāj pat jaunas automašīnas, kas nodrošina maksimālu izturību un aizsardzību.

Krāsojot ar raptoru, uz kuzova veidojas aizsargplēve, kurai ir uzlabotas īpašības salīdzinājumā ar tradicionālajām automašīnu krāsām.

Raptor krāsošana  ir izturīgāka pret:

  • atmosfēras apstākļiem (sals, lietus, mitrums),
  • berze (vieglie mehāniskie bojājumi)
  • ķīmisko elementu iedarbība (agresīvi mazgāšanas līdzekļi, ceļu ķīmiskās vielas uc)
  • saules gaisma (neizbalē krāsa)
  • korozija.

Mums vajadzētu pieminēt arī iespēju veikt šāda pārklājuma remontu pašam. Jā, jā! Nelielus virsmas bojājumus var noņemt, ja Jūs sasildīsiet ieskrāpēto zonu ar fēnu (ideālā gadījumā rūpniecisko, bet  var arī matu fēnu) un labi paberzēt bojāto vietu!

Vēl viena svarīga priekšrocība raptora krāsošanā ir tā cena. Pateicoties ātrākai uzklāšanai un ilgākam ekspluatācijas laikam, izmaksas ir samazinātas gandrīz par 20% salīdzinājumā ar tradicionālajiem pārklājumiem.

Un visbeidzot – drošība. Raptor pārklājums nesatur gaistošus organiskos šķīdinātājus, kas padara to par ugunsdrošu un netoksisku.

Ja mēs runājam par šāda pārklājuma trūkumiem, mēs varam atzīmēt, ka nav iespējams uzklāt laku, t.i. šādas krāsas vienmēr būs blāvas un graudainas, piemēram, kā šagrina āda. Attiecībā uz dizainu, izvēles iespējas ir nedaudz ierobežota ar šo virsmas struktūru.

Raptor krāsošana: tehnoloģija un laiks

Pielietojot raptora pārklājumu, ir svarīgi precīzi atbilst tehnoloģijai un jo īpaši – pareizai virsmu sagatavošanai. Pirms krāsošanas kuzovu jāattīra no rūsas, pēc vajadzības jānotīra ar skābi, pēc tam jānotīra, jāapstrādā ar piemērotiem gruntsklāšanas metālam un plastmasai, ievērojot ķīmiskos bezkonflikta pārklājumus utt. Bez sagatavošanas saķere nebūs tik izturīga.

Tad sastāvu uzklāj, izmantojot īpašu krāsu smidzinātāju. Ir svarīgi krāsošanu veikt īpašā kamerā, nevis tikai garāžā – jo Primārā žāvēšana notiek stundas laikā, un, ja izsmidzināšanas kabīnē žāvēšanu veic gaisa necaurlaidīgos apstākļos un noteiktā temperatūrā (60 ° C), tad garāžas apstākļos daudzi putekļi nokļūst sausajā krāsā.

Pēc sākotnējās žāvēšanas kuzova temperatūra ir 25 ° C vēl 8 stundas – tikai tad automašīna jau ir izmantojama. Pārklājuma pilnīga polimerizācija (maksimālā mehāniskā stiprība) notiek pēc 2 nedēļām.

Raptor krāsošana Mathax  

Aizsargpārklājumu uzklāšana  ir mūsu specialitāte.

Mēs, kā neviens cits, zinām visas virsmas sagatavošanas nianses, zinām, kā strādāt ar krāsošanas sastāviem, un tam ir nepieciešamais aprīkojums – no profesionāliem pulverizatoriem līdz krāsošanas kamerai. 

Jūsu rīcībā ir mūsu tehnoloģijas, mūsu pieredze un mūsu zināšanas.