ŠĶIDRAIS STIKLS
JŪSU AUTO

Dzidrs virsbūves spīdums jebkuros laikapstākļos
Cenas sākot no 350 eur

Pulēšana ar šķidrā stikla pārklājumu ir spējīga likt jūsu automobilim izskatīties tā, it kā tas būtu tikko no auto salona, kā arī padarīt virsbūvi spīdīgu un piešķirt tai ūdens un netīrumus atgrūdošās īpašības. Šāda pulēšana rada noturīgu aizsargslāni uz automobiļa virsmas uz silīcija oksīda bāzes, kas ir ļoti izturīgs pret dažādām ārējās vides abrazīvajām un mehāniskajām ietekmēm, kā arī sniedz nepārspējamu spīdumu virsbūvei. 

Nano daļiņas mijiedarbojas
ar virsbūves lakas krāsas virsmu
mulekulārā līmenī un
iekļūst tās porās.

KĀ TIEK UZKLĀTS NANO PĀRKLĀJMUS 

Šķidrais stikls nevis pārklāj automobiļa virsmu, bet drīzāk savienojas ar to: nano daļiņas mijiedarbojas ar virsbūves lakas krāsas virsmu molekulārā līmenī un iekļūst tās porās.

Pirms apstrādes automobiļa virsbūve tiek rūpīgi attīrīta no putekļiem, bitumena traipiem, kukaiņu paliekām utt. Tad manuāli tiek uzklāts keramiskais pārklājums, un tikai virsū tam – šķidrais stikls.

Šķidro stiklu var arī uzklāt kā pamata pārklājumu. Pēc 2-3 minūtēm, kad nano daļiņu un lakas krāsas virsmas molekulu pirmatnējā savienošanās ir notikusi, sastāvs tiek vienmērīgi izpulēts. Lai paātrinātu procesu,  automobiļa virsmu karsē ar fēnu vai infrasarkanajām lampam līdz 50-60o C. 

Dzidrs lakas krāsas
virsmas spīdums,
skaists estētiskais efekts.

ŠĶIDRAIS STIKLS JŪSU AUTODEKORATĪVAIS VAI AIZSARGPĀRKLĀJUMS?

Šķidrais stikls piešķir lakas krāsas virsmai dzidru spīdumu, nodrošinot skaistu estētisko efektu. Taču vienlaicīgi šis pārklājums manāmi pastiprina virsbūves ūdens un netīrumus atgrūdošās īpašības, pasargājot to no putekļiem, bojājumiem, UV stariem un atmosfēras ietekmes. Maksimālai auto aizsardzībai mēs iesakam arī apstrādāt automobiļa stiklus ar anti-lietus aisargpārklājumu. 

Šķidrais stikls saglabā savas
īpašības līdz 3 gadiem, turklāt tas
ir noturīgs pret ķīmiskajiem
līdzekļiem un nenomazgājas nost.

PULĒŠANA AR ŠĶIDRĀ STIKLA PĀRKLĀJUMU NO MATHAX 

Mūsu kompānija apstrādā ar nano pārklājumiem gan jaunus automobiļus, gan “vecāka gājuma” mašīnas. Otrajā gadījumā pirms pārklājumu uzklāšanas ir jāveic abrazīvā atjauninošā pulēšana, kas izlīdzinās un attīrīs virsbūves virsmu. Mēs izmantojam kvalitatīvus mūsdienu sastāvus, nodrošinot maksimāli noturīgu efektu. Šķidrais stikls saglabā savas īpašības līdz pat 3 gadiem, turklāt tas ir noturīgs pret ķīmaskajiem līdzekļiem un nenomazgājas nost. 

KĀDAS PRIEKŠROCĪBAS DOD ŠĶIDRĀ STIKLA AIZSARGPĀRKLĀJUMS? 

  • Pasargā no ārējās vides agresīvās ietekmes: netīrumus, ūdens un eļļainu vielu atgrūdošās īpašības vairāk kā uz 6 mēnešiem;
  • Noturība pret ķīmisko vielu iedarbības auto mazgatavās;
  • Elektrizēšanās samazināšana (nepiesaista putekļus virsbūvei);
  • Piešķir lakas krāsas virsmai nepārspējamu spīdumu;
  • Anti-graffiti (aizsardzība pret krāsu zīmējumiem uz automobiļiem);