VĒJSTIKLA
REMONTS

Likvidēsim plaisas un nošķēlumus
Cena sākot no 25 eur

Vējstikla remonta gaitā pilnībā tiek novērsti nošķēlumi un plaisas, atjaunojot stikla caurredzamību un nodoršinot labu ceļa pārredzamību. Vējstikla bojājumu iemesli var būt dažādisaskare ar šķēršļiem, tiešā sadursme (šajā gadījumā Jums visdrīzāk būs nepieciešama arī buktes izlīdzināšana), no riepu apakšas lidojošie akmeņi, straujā temperatūras maiņa auto salonā un ārāIzvairīties no plaisām un nošķēlumiem ir praktiski neiespējami, taču ir iespējams ātri atjaunot stikla pirmatnējo izskatu. 

Izvairīties no plaisām
un nošķēlumiem ir praktiski
neiespējami.

VĒJSTIKLA NOŠĶĒLUMU REMONTS VAI STIKLA MAIŅA?

Praktiski jebkuru nošķēlumu vai plaisu var likvidēt, ja vēršas pie speciālista uzreiz pēc tās rašanās, nepieļaujot netīrumu iekļūšanu plaisā. Izmantojot īpašus polimeru sastāvus, kuriem piemīt tāds pats laušanas koeficients kā stiklam, un kuri sacietē gaismas iedarbībā, mēs atjaunojam līdz pat 95% stikla izturības un caurskatāmības.

Šāda tehnoloģija ir ātrāka un izdevīgāka par stikla maiņu, turklāt – tiek saglabāts mašīnas”personīgais”stikls, kas vienmēr ir labāk nekā iespējamie maiņas varianti.

Mēs atjaunojam līdz pat 95%
stikla izturības un caurskatāmības.

KĀ TIEK VEIKTA NOŠĶĒLUMU LIKVIDĒŠANA UN VĒJSTIKLA PLAISU REMONTS?

Bojājuma vieta tiek attīrīta, attaukota un nosusināta. Plaisas galos tiek izurbti atvērumi, lai nepieļautu tās tālāku izplatīšanos. Nošķēlumu remonta gadījumā tiek izurbts nošķēluma “baseins”, un sadrumstalotā stikla paliekas tiek notīrītas.

Uz stikla virsmas tiek uzstādīts inžektors, kas piepilda plaisu ar fotopolimera sastāvu.

Tad bojājuma vieta tiek sildīta ar UV lampu, kuras gaisma ļauj polimeram ātri sacietēt, iegūstot visas stikla īpašības.

Polimera un līmes pārpalikumi tiek notīrīti no virsmas, nelīdzenumus pulē – un Jūsu rīcībā atkal ir vesels, izturīgs un pilnībā caurspīdīgs stikls! Pilnai stikla aizsardzībai iesakam vēl uzklāt “anti-lietus” pārklājumu.

Mūsu speciālisti atgriezīs
Jūsu stikliem caurspīdīgumu,
bet Jums – skaidru skatu un
pilnu kontroli pār uz ceļa notiekošo.

VĒJSTIKLA REMONTS AR MATHAX 

Mēs apturēsim plaisas, likvidēsim pat sarežģītus un dziļus bojājumus un veiksim operatīvu remontu Jūsu klatbūtnē.

Lai atjaunotu stikla caurspīdīgumu pilnībā, mēs izmantojam labākos fotopolimerus un iekārtas.