ABRAZĪVĀ VIRSBŪVES
PULĒŠANA

Jūsu auto jaunā seja
Cenas sākot no 160 Eur

Detalizētā pulēšana ir ērts un efektīvs risinājums automobiļiem, kas ekspluatācijas gaitā ir zaudējuši savu pirmatnējo spīdumu. Tas nav nekas neparasts, jo virsbūves virsma nepārtraukti tiek pakļauta neptīkamai ietekmei no ārpuses: ceļa reaģenti, auto mazgāšana, koku zari, smalkās smiltis un daudzi citi faktori, kas bojā lakas krāsas virsmu, atstājot uz tās nobrāzumus, skrāpējumus un nenomazgājamus netīrumus. Ja virsmas defekti nesasniedz gruntējuma līmeni, tos var kvalitatīvi likvidēt ar pulēšanu.

Palīdz atjaunot
automobiļa virsmas
pirmatnējo spīdumu
un novērst defektus.

ABRAZĪVĀ PULĒŠANA:
IESPĒJAS UN PRIEKŠROCĪBAS

Abrazīvā pulēšana palīdz atjaunot automobiļa lakas krāsas pārklājumu,  novērst sīkus bojājumus un oksidējušos lakas kārtu, tādēļ to mēdz dēvēt arī par atjaunojošo pulēšanu. Ātri likvidējot smalkos defektus no virsmas, detalizētā pulēšana atgriež auto virsbūvei krāsas spilgtumu un spīdumu, kā arī sagatavo automobili aizsargpārklājumu uzklāšanai. 

Pulēšanas darbs tiek veikts
vienas dienas laikā un
nodrošina noturīgu rezultātu
vairāku gadu garumā.

KĀ TIEK VEIKTA DETALIZĒTĀ PULĒŠANA?

Mūsu speciālisti ar dažādu slīpripu palīdzību pārmaiņus piemēro vairākas atšķirīgas graudanības abrazīvās pastas, likvidējot skrāpējumus un lakas krāsas virsmas putekļaino slāni. Tad abrazīvo līdzekli noskalo kopā ar netīrumiem.

Viss darbs tiek veikts vienas dienas laikā un nodrošina noturīgu rezultātu vairāku gadu garumā. 

Lai jūsu mašīna spīdētu un laistītos
kā jauna, ir nepieciešama tikai
kvalitatīva pulēšana.
Mēs atjaunosim virsbūvi un
likvidēsim skrāpējumus.

PULĒŠANA AR KERAMISKO NANO PĀRKLĀJUMU UN ŠĶIDRĀ STIKLA UZKLĀŠANU

Kad tiek veikta pulēšana, lakas krāsas augšējais slānis tiek notīrīts, automobiļa virsbūve paliek spilgta un spīdīga, taču arī mazāk aisargāta pret ārējo ietekmi. Tādēļ pēc atjaunojošās pulēšanas noteikti ir jāveic virsbūves aizsargapstrādi ar speciāliem pārklājumiemnano keramiku vai šķidro stiklu.

Nano pārklājums pasargās virsbūvi no jaunu skrāpējumu veidošanās, savukārt pulēšana ar šķidrā stikla pārklājumu piešķirs virsmai glancētu spīdumu. Noslēgt jūsu automobiļa “atjauninošo procedūru” palīdzēs lukturu pulēšana.

Nav nepieciešams pirkt jaunu automobili katru gadu – lai jūsu mašīna spīdētu un laistītos kā jauna, vajadzīga vien kvalitatīva pulēšana.